Medium_3158

පී. රාජදුරෙයි
වයස අවුරුදු 52

පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී නුවරඑලිය දිස්ත්‍රික්කය

Icon_slfp  ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂය සහ NDF සන්ධාන සාමාජික

 

සමස්ත ශ්‍රේණිය

#134

නියෝජනය කළ වාර

22 වාරයක්

නියෝජනය කළ විෂයන්

12විෂයන්

 

සමස්තයක් වශයෙන් නියෝජනය කළ විෂයයන්

විෂය ප්‍රභේදය කුසලතාව
පරිපාලන, ආරක්ෂක හා අයිතිවාසිකම් (24.26)
ශ්‍රේණිය #93
ආර්ථික හා යටිතල පහසුකම් (12.64)
ශ්‍රේණිය #132
ස්වදේශීය සහ විදෙශ කටයුතු (11.66)
ශ්‍රේණිය #144

 

වැඩිම දායකත්වයක් දුන් විෂයන් 3

විෂය කුසලතාව
සමාජ සේවා (42.08)
ශ්‍රේණිය #12
ගොඩනැගිලි ඉදිකිරීම් (28.91)
ශ්‍රේණිය #17
පොදු පරිපාලන (35.18)
ශ්‍රේණිය #37



හොදයි - ලකුණු 70 ට වැඩි

සාමාන්‍යයි - ලකුණු 30 - 69

දුර්වලයි - 30 ට අඩු ලකුණු

 

වැඩිදුර දැනගන්න

 

How is this calculated? How do we rank MPs? What data do we analyse?

If you want answers, please refer our FAQs.



 

නියෝජනය කළ විෂයන් කුසලතාව
සමාජ සේවා (42.08)
ශ්‍රේණිය #12
ගොඩනැගිලි ඉදිකිරීම් (28.91)
ශ්‍රේණිය #17
පොදු පරිපාලන (35.18)
ශ්‍රේණිය #37
ළමා / කාන්තා හා වැඩිහිටි අයිතිවාසිකම් (23.46)
ශ්‍රේණිය #38
ඉඩම් (21.61)
ශ්‍රේණිය #46
ප්‍රාෙද්ශීය හා පළාත් පාලනය (14.9)
ශ්‍රේණිය #52
සෞඛ්‍ය (7.19)
ශ්‍රේණිය #63
පාර්ලිමේන්තු ඇගයීම් (5.57)
ශ්‍රේණිය #80
යුක්තිය (8.72)
ශ්‍රේණිය #100
මුල්‍ය (14.16)
ශ්‍රේණිය #115
අධ්‍යාපනය (0.14)
ශ්‍රේණිය #140
සාමාන්‍ය පරිපාලන (1.24)
ශ්‍රේණිය #149


නියෝජනය නොකළ විෂයන් කුසලතාව
ආර්ථික සංවර්ධනය (0.0)
නොමැත
කෘෂිකර්මාන්තය (0.0)
නොමැත
පරිසරය (0.0)
නොමැත
විදේශ කටයුතු (0.0)
නොමැත
වෙළද හා කර්මාන්ත (0.0)
නොමැත
කම්කරු (0.0)
නොමැත
මාධ්‍ය (0.0)
නොමැත
ජාතික උරුමයන් හා සංස්කෘතිය (0.0)
නොමැත
පාර්ලිමේන්තු කටයුතු (0.0)
නොමැත
ඉන්ධන හා බලශක්ති (0.0)
නොමැත
ක්‍රීඩා (0.0)
නොමැත
ප්‍රවාහන (0.0)
නොමැත
වගවීම (0.0)
නොමැත
මානව අයිතිවාසිකම් (0.0)
නොමැත
සංචාරක (0.0)
නොමැත
ආගම් (0.0)
නොමැත
සංහිදියාව හා ජාතික ඒකාබද්ධතාව (0.0)
නොමැත
ධීවර (0.0)
නොමැත
ආපදා කළමනාකරණය (0.0)
නොමැත
අභ්‍යන්තර ආරක්ෂාව (0.0)
නොමැත
යහපාලනය (0.0)
නොමැත
පශු සම්පත් (0.0)
නොමැත
තැපැල් හා විදුලි සංදේශ (0.0)
නොමැත
විද්‍යා තාක්ෂණ හා පර්යේෂණ (0.0)
නොමැත
ජල සැපයුම් හා ජලාපවහන (0.0)
නොමැත
ග්‍රාමීය කටයුතු (0.0)
නොමැත
වතු කර්මාන්ත (0.0)
නොමැත
තරුණ කටයුතු (0.0)
නොමැත
නැවත පදිංචිකිරීම් (0.0)
නොමැත
වරාය හා ගුවන්සේවා (0.0)
නොමැත

 

 

 

හැන්සාර්ඩ් කේතය සහ දිනය දායකත්ව ආකාර විෂය Page number
232-11 (2015-02-20) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution සෞඛ්‍ය Page 53.0
232-10 (2015-02-19) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution යුක්තිය Page 60.0
231-16 (2014-11-21) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution මුල්‍ය Page 31.0
231-11 (2014-11-15) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ප්‍රාෙද්ශීය හා පළාත් පාලනය Page 35.0
231-9 (2014-11-13) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution මුල්‍ය Page 69.0
230-6 (2014-10-30) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution මුල්‍ය Page 60.0
229-3 (2014-09-23) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ගොඩනැගිලි ඉදිකිරීම් Page 38.0
228-3 (2014-08-07) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ඉඩම් Page 56.0
227-4 (2014-07-11) Oral Contribution සාමාන්‍ය පරිපාලන Page 5.0
227-2 (2014-07-09) Adjourrnment Question මුල්‍ය Page 71.0
224-1 (2014-03-04) Petitions Page 91.0
224-1 (2014-03-04) Petitions Page 91.0
222-15 (2013-12-19) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ගොඩනැගිලි ඉදිකිරීම් Page 58.0
222-9 (2013-12-11) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution පොදු පරිපාලන Page 52.0
221-6 (2013-11-27) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution මුල්‍ය Page 94.0
218-2 (2013-07-10) Bill / Regulation / Order - Administration අධ්‍යාපනය Page 30
217-02 (2013-05-22) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution Page 53
213-13 (2012-12-05) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution පොදු පරිපාලන Page 50
213-12 (2012-12-04) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution සමාජ සේවා Page 74
213-4 (2012-11-22) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ළමා / කාන්තා හා වැඩිහිටි අයිතිවාසිකම් Page 25
213-4 (2012-11-22) Bill / Regulation / Order - Debate Oral Contribution ළමා / කාන්තා හා වැඩිහිටි අයිතිවාසිකම් Page 27
209-11 (2012-07-06) Oral Contribution පාර්ලිමේන්තු ඇගයීම් Page 46

නවතම ක්‍රියාකාරකම් 50 පමණක් මෙහි පෙන්නුම් කර ඇත.


 

 

පුද්ගලික

 

උපන්දිනය: 1967-03-26
ස්ත්‍රී පුරුෂ භාවය: පුරුෂ

 

අධ්‍යාපන තොරතුරු

 

පාසැල:
ප්‍රථම උපාධිය: ශ්‍රී ලංකා නීති විද්‍යාලය
පශ්චාත් උපාධිය:

 

පාර්ලිමේන්තුවේ සිටි වාරයන්

 

කාල වකවානු පක්ෂය හෝ සන්ධානය
2010-04-22 සිට අද දක්වා ශ්‍රී ලංකා නිදහස් පක්ෂය, NDF,

 

 

 

දත්ත නොමැත

 

 

 

 

දත්ත නොමැත

 

 



comments powered by Disqus